Yükleniyor...

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Babuş, 7 Yıldır tecrübeli ve profesyonel ekibi ile kesintisiz şekilde firmalara kurumsal kimlik tasarım hizmeti vermektedir.

Babuş, Müşterinin isteği doğrultusunda ve örnek tasarımlar doğrultusuna çalışma gerçekleşmektedir ve müşterinin hayalindeki kurumsal kimlik tasarımının en iyisini yapmaktadır.

Kurumsal kimlik sizin firmanızı yansıtan bir etken olduğu için çok önemlidir. Kurumsal kimlik firmanın profesyonelliğini ve tecrübesinin en iyi şekilde görünmesini sağladığı için müşterilerinize akılda kalıcı ve iyi bir izlenim bırakır.

Kurumsal kimlik çalışmasının en önemli etkenlerinden birisi firma ismi ve logo dur, Bu yüzden logo tasarımına önem verilmelidir ve diğer kurumsal kimlik tasarımları logo üzerinden gidilmektedir.

Bir kurumsal kimlik yapılırken müşteri ve tasarımcılar ortalama üç adımda sonuca ulaşmaktadır. Bu adımlar şu şekilde; İlk aşama yapılacak işlerin belirlenmesidir. Müşteri istediği renkleri, Örnek tasarımları ve hayalindeki kurumsal kimlik tasarımını belirtmesi gerekir.

İkinci aşama; Firmamız yaptığımız taslak çalışmaları müşteriye ileterek onay alır ve müşterinin istekleri var ise bu istekler eklenir, ufak dokunuşlar yapılır, onay alınır ve taslak üzerinden devam edilir.

Üçüncü aşama; Kurumsal kimlik tasarımı biter müşterinin onayı alınır yapılacaksa değişimler yapılır, tüm teknik bilgiler ve tasarımlar müşteriye teslim edilerek, Müşteri baskı dağıtım sürecini başlatır.

Kurumsal kimlik tasarımının içerisinde, logo, kartvizit, diplomat zarf, torba zarf, amblem, renkler, boyut bilgileri, teknik bilgiler ve diğer tasarım görsellerinden oluşmaktadır.