Yükleniyor...

Google Ads Danışmanlığı

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Google Ads Danışmanlığı

Google Ads Danışmanlığı

Google Adwords ya da diğer ismiyle Google Ads, Her gün milyarlarca insan internet ortamında farklı farklı arama motorlarını kullanarak farklı aramalarda bulunmaktadır, Bildiğiniz üzere Google halen dünya üzerinde en iyi ve en çok kullanılan arama motorlarından birisi.

Google Ads Danışmanlığı, Google’ın sunduğu reklam servisi için verilen bir danışmanlık hizmet şeklidir. Google Ads yi kısaca bahsetmek gerekirse belirlediğiniz anahtar kelimeler ve belirlediğiniz bütçe ile Google arama motorunda hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır.

Google Ads, Birçok farklı reklam türü sunmaktadır bu reklam türleri şunlardır; metin reklamları, görsel reklamlar, duyarlı reklamlar ve youtube reklamları en çok tercih edilen reklam şekillerindendir.

Reklamınız gösterildiğinde değil, Tıklama olduğunda sizin Google Ads hesabınıza ücret yansımaktadır, Ücret şu şekilde biçimlendirilmiştir; belirlediğiniz anahtar kelimelerin popülerlik ve aranma sayısına göre tıklanma ücreti de değişmektedir.

Günümüzde sıkça kullandığımız birçok firmanın internet de gezinirken birçok reklamını görmüşüzdür, Bu şirketler, e-ticaret firmaları, bloglar veya sitelerde Google Ads reklamı çıkmaktadırlar veya profesyonel olarak firmalardan Google Ads Danışmanlık hizmeti almaktadırlar ve profesyonel şekilde hedef kitlesine ulaşmaktadırlar.

Babuş, 7 Yıldır engin tecrübesi sayesinde en iyi Google Ads optimizasyonunu, Anahtar kelime seçimini, Ücret belirlenmesini ve diğer planları yapacaktır ve en iyi şekilde sonuç almanız için çalışmaktadır. İstediğiniz hedef kitleye ulaşarak satışlarınız ve ziyaretçi oranınız zirve yapacaktır.